Kurs: 18+

Dorosłych zapraszamy na wszystkie terminy oraz typy zajęć!

Jeżeli jednak nie czujesz się swobodnie pracując wśród młodzieży zapraszamy na zarezerwowany termin w kameralnej grupie przeznaczonej dla osób pełnoletnich.  Nauka odbywać się będzie w fantastycznej atmosferze, nasze grono dołoży zaś starań, żeby satysfakcjonujące wyniki nie były okupione tytaniczną pracą. Poza tematami związanymi z malarstwem lub rysunkiem klasycznym, cyklicznie pojawi się studium modelki oraz AKT.

Szczególnie polecamy również cotygodniowe zajęcia z AKTu, który przyniesie Ci wiele satysfakcji. Nasi prowadzący pokażą, jak już po kilku spotkaniach wykonywać profesjonalne prace, które będą fantastyczną ozdobą w twoim wnętrzu.

Zajęcia są prowadzone przez absolwenta ASP i WAPWr – Pawła Sobolewskiego, który współpracuje z WSR od samego początku – czyli od 2007 roku. Jest wykształconym pedagogiem, na co dzień pracującym z młodzieżą we wrocławskim Liceum Plastycznym – nieobce mu również inicjatywy takie jak „malowanie z winem”, „malarskie noce” czy „malarskie maratony” – w które mogą przerodzić się Wasze zajęcia.

Jeżeli posiadasz  dzieci i chcielibyście dzielić pasję w jednym terminie – istniej możliwość chodzenia na zajęcia do równoległych grup o tej samej porze. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji Rodzic + Dziecko w zakładce z promocjami!

Kurs normalny

Przeznaczony dla hobbystów

  • 4h zajęć obowiązkowych w tygodniu
  • Zajęcia z wybranej tematyki / techniki
  • możliwość zmiany tematyki w trakcie trwania kursu

PLN390/ Miesiąc

Prace wykonane podczas zajęć

Zobacz więcej prac