Formularz zapisowy:
Rok Szkolny 2023/24

Ze względu na to, że jesteśmy już w trakcie semestru, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny przed zapisami pod numerem: 792 020 737.

Jeżeli nie dostaniesz potwierdzenia rejestracji w przeciągu 48h od momentu wypełnienia formularza – prosimy o kontakt telefoniczny.

Nie wiesz na co się zapisać? Już pomagamy!

Chcę iść na ASP – podstawą jest malarstwo, martwa natura oraz studium modela. W przypadku, gdy chcesz iść na architekturę wnętrz lub wzornictwo – koniecznie zapisz się na rysunek architektoniczny / perspektywiczny – mimo swojej nazwy jest on niezbędny na tych kierunkach 😉 Wszystkie osoby zdające na ASP obowiązkowo muszą zapisać się na zajęcia kierunkowe w niedzielę.

Chce iść na Architekturę – tutaj wybór jest prosty. Egzamin na Wydział Architektury składa się z 2 etapów – rysunku architektonicznego oraz studium modelki – i to te kursy polecamy wybrać!

Zamierzam zdawać na uczelnie zagraniczną – tutaj najlepiej wykonać do nas telefon, coś zaradzimy i zaproponujemy odpowiednie turnusy 🙂

Ale mimo wszystko liczy się dobra zabawa – wiec nie bój się eksperymentować i próbować nowych wyzwań – może warto spróbować malarstwa, albo studium modelki? Zapraszamy na zajęcia dla osób dorosłych w piątki wieczorem!

W formularzu dostępne są jedynie grupy z wolnymi miejscami.

Wybierz kurs *

Skąd dowiedziałeś się o WSR?

Wybierz termin *

Obowiązkowo jeżeli uczysz się w trybie ASP+ lub w trybie intensywnym wybierz zajęcia dodatkowe:

Dane Uczestnika

Imię i Nazwisko *

Adres email *

Telefon number

Adres zamieszkania *

Adres zamieszkania *

Wysyłając zgłoszenie, oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem usług świadczonych przez Wrocławską Szkołę Rysunku.*

Dane Rodzica / Opiekuna

Imię i Nazwisko *

Telefon number

Adres zamieszkania *

Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem Pracowni.
Listę zakupów dla danych typów zajęć znajdziesz tutaj.
*pola wymagane