O Nas

Działamy we Wrocławiu od 2007 roku. Obecnie dysponujemy najliczniejszą oraz najbardziej kompetentną kadrą dydaktyczną spośród pracowni w zachodniej części Polski – uczyć Was będą absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz  Akademii Sztuk Pięknych z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Dopracowany system szkolenia sprawił, że od wielu lat nasi uczniowie są w ścisłej czołówce osób zdających egzaminy wstępne na Wydział Architektury we Wrocławiu i Poznaniu oraz na Akademiach Sztuk Pięknych w całej Polsce.

Nie tylko przygotujemy Cię do egzaminu — dzięki nam poznasz podstawy projektowania, mechanikę studiów oraz twojego późniejszego zawodu. Oprócz zwykłych zajęć przerobisz warsztaty projektowe, spotkasz się z czynnymi przedstawicielami zawodów kreatywnych oraz poznasz
tajniki ich pracy.

Co roku nasi uczniowie osiągają najwyższe oceny na egzaminach na uczelnie artystyczne oraz Wydziały Architektury w całej Polsce. Dlaczego tak się dzieje przeczytasz na stronach opisujących kurs na architekturę oraz ASP.

Prowadzący

Uczenie to nasza pasja – wszyscy wykładowcy WSR to czynni architekci oraz artyści.

Karolina Kosecka

Założycielka WSR i Główna Prowadząca

architekt
mgr arch. / dyplom WA PWr
prowadzi autorską pracownię projektową oraz własną markę odzieżową

Michał Kosecki

Założyciel WSR i Główny Prowadzący

architekt
mgr arch. / dyplom WA PWr
prowadzi autorską pracownię projektową

Ewa Kuczała

Główna Prowadząca

designer / grafik
dyplom Wroc. ASP

freelancer / projektant wzornictwa przemysłowego

Mariusz Wildeman

Główny Prowadzący

malarz / Adiunkt na ASP
mgr / dyplom Wroc. ASP
prowadzi autorska pracownie malarską

Paweł Sobolewski

Główny Prowadzący

malarz / architekt
mgr arch. / dyplom Wroc. ASP + WA PWR

prowadzi autorska pracownie malarską oraz projektową

Irmina Kazimierczak

Prowadząca

specjalizacja: malarstwo

Julia Koryto

Prowadząca

inż. arch. / dyplom WA PWr

Aleksandra Galant

Asystentka

specjalizacja: architektura, postać

Radosława Suchowiecka

Asystentka

Miłosz Brdys

Asystent

Wiktor Todys

Asystent

specjalizacja: postać

Pracownia

Do dyspozycji mamy ogromną pracownię przy Piłsudskiego 99.
Nigdzie indziej nie uświadczysz takich warunków pracy, w tak fantastycznym miejscu. Świetna lokalizacja (jesteśmy oddaleni tylko o 100m od Dworca Głównego PKP), otoczona śródmiejską zabudową pracownia, wokół której pełno jest punktów usługowych i gastronomicznych, na pewno spełni Twoje wymagania przestrzenne 🙂

Zobaczy filmy przestawiające naszych absolwentów 🙂