W związku zainteresowaniem z Waszej strony, Wrocławska Szkoła Rysunku ogłasza nabór do podstawowej grupy z rysunku Architektonicznego / Koncepcyjnego w soboty o godzinie 10.00 do grupy A6 (). Będą to zajęcia od podstaw – dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. Osobom, które chcą dostać się na studia w tym roku proponujemy tryb intensywny z zajęciami z modelki w soboty o godzinie 14.30. Rysunek Architektoniczny / Koncepcyjny jest wymagany na kierunkach: Architektura / Architektura Wnętrz / Wzornictwo (Design). Podczas zajęć przerobimy wszystkie materiały z zakresu rysunku perspektywicznego oraz zajęcia kierunkowe przystosowane do konkretnych egzaminów. Pamiętajcie, że mamy mało czasu i oto od Was będzie uzależniona dynamika waszego postępu!

 

Zapraszamy!

 

 

Zapisów dokonujemy przez formularz na stronie.